• ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  DURMUŞ ALİ ÜLKÜ

  1973 yılında Antalya ili Korkuteli İlçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimini Korkuteli İlçesinde tamamladıktan sonra Üniversite eğitimimi 1996 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mazun oldum. Staj ve askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra 1999 yılında Antalya'da ÜLKÜ-SÜMER Hukuk Bürosunda Serbest Avukatlık yapmaya başladım. O tarihten bu yana bu mesleğime devam etmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  MEHMET BİLGİN

  1981 yılında Antalya’da doğdu. İlköğretim ve liseyi Antalya ilinde tamamladı. 1999 yılında girmiş olduğu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2003 yılında mezun oldu. 2006 yılından bu tarafa Antalya İlinde serbestlik avukatlık yapmaktadır. Antalya Ak Parti Antalya 4. Olağan İl Kongresi ile il yönetim kurulu üyeliği seçilmiş olup 2016 yılında İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir. Antalya Ak Parti Antalya 6. Olağan İl Kongresi ile İl Disiplin Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Antalya Kutup Yıldızı Gençlik Derneği kurucu ve üyesidir. İngilizce bilen Bilgin evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  MUSTAFA VİCİR

 • ×

  İl Disiplin Kurulu Üyesi

  YAŞAR TORU

  1948 SERİK HASDÜMEN MAHALLESİNDE DOĞDUM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.SSK'DAN EMEKLİYİM.1971 YILINDA İSTANBUL HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM.1973 YILINDA ANTALYA BAROSUNDA STAJIMI YAPIP,AYNI TARİHTE AVUKAT OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.1979 YILI SONUNA KADAR ADALET PARTİSİ MANAVGAT İLÇE YÖNETİMİNDE İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK 6 YIL GÖREV YAPTIM.1981 YILI İÇİNDE BÜYÜK TÜRKİYE PARTİSİ ANTALYA İL KURUCUSU OLARAK GÖREV ALDIM.EMNİYETE KAYITLARIMIZ TESLİM EDİLMEDEN PARTİ KAPATILINCA,TAKİBEN DOĞRU YOL PARTİSİ İL KURUCULARINDA GÖREVLENDİRİLDİM.2000 EKİMDEN AK PARTİ ANTALYA İL KURUCULARINDANIM. SIRASIYLA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI,SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI,HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI VE SİYASİ VE HUKUK İŞLERİ BAŞKANLIĞI,3 DÖNEMDE İL DİSİPLİN KURULU ÜYE VE BAŞKAN VEKİLLİKLERİNDE GÖREV ALDIM.HALEN BU GÖREVİ YÜRÜTÜYORUM.