• ×

  İl Başkanı

  İBRAHİM ETHEM TAŞ

  28.02.1983 yılında Antalya ilinde doğdu.İlkokul ve Orta okulu Antalya’da bitirdikten sonra Liseyi Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesinde 2001 yılında tamamladı. 2003-2008 yılları arasında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okudu. Hukuk Fakültesini 2008 yılında tamamladıktan sonra Avukatlık mesleğine başladı. Şu an halen serbest olarak avukatlık mesleğini icra etmektedir. 2009-2010 yıllarında AK Parti Muratpaşa ilçe yönetiminde siyasi ve hukuki işler başkanlığı, 2012 yılı haziran ayında gerçekleşen 4.Olağan İl kongresinde AK Parti Antalya İl yönetim kurulu üyeliği, İl Eğitimcisi ve İl hukukçusu olarak görev aldı. 2015 yılı Ocak ayında gerçekleşen 5. Olağan Kongrede yönetime tekrar girerek İl Başkan Yardımcılığı Seçim İşleri Başkanlığı görevini yapmıştır. 26 Kasım 2017 de gerçekleşen 4.Ak Parti Kepez İlçe Kongresinde Kepez İlçe Başkanı olarak seçildi. 10 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen 6.Olağan İl Kongresinde Ak Parti Antalya İl Başkanı olarak seçilmiştir. Evli ve 2 çocuk Babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULLAH ACAR

  02.06.1974 YILINDA KONYA İLİNDE DOĞDU. İLKOKULU ANTALYA’DA BİTİRDİKTEN SONRA MESLEK HAYATINA BAŞLADI. ANTALYA İLİNDE SERBEST MESLEK İŞİYLE UĞRAŞMAKTADIR. 26 KASIM 2017’DE GERÇEKLEŞEN 4. AK PARTİ KEPEZ İLÇE KONGRESİNDE YÜRÜTME KURULUNA SEÇİLMİŞ VE SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPMIŞTIR. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6. OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÜRÜTME KURULUNA SEÇİLMİŞTİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADNAN SARAÇ

  1963 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDUM.1985-1995 YILLARI ARASINDA ANTALYA TOPTANCI HALİNDE YAŞ SEBZE VE MEYVE TİCARETİ YAPTIM.1995 YILINDAN BERİ İNŞAAT VE EMLAK SEKTÖRÜ İÇİNDE TİCARET YAPMAKTAYIM.ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA 2005-2009 YILLARI ARASINDA MESLEK KOMİTESİ (EMKLAK GRUBU) BAŞKANLIĞI YAPMIŞ OLMAMIN YANI SIRA 2009 YILINDAN İTİBAREN MECLİS ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.2011-2014 YILLARI ARASINDA AK PARTİ MURATPAŞA İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPTIM.20015 YILI İTİBARİYLE BİR DÖNEM AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ELMALI KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖRE V YAPTIM.HALEN AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI, DIŞ İLİŞKİLER VE DEMRE KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.GEÇMİŞ YILLARDA ADALET PARTİSİ,DOĞRUYOL PARTİSİ VE DEMOKRAT PARTİ TEŞKİLATLARINDA ARALIKSIZ OLARAK ÇALIŞTIM VE GÖREV ALDIM.ANTALYANIN YÖRESEL SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ OLAN KIRCAMİLİLER DERNEĞİNİN KURUCUSU VE YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.ANTALYA SANAYİ VE İŞ ADAMLAR DERNEĞİ (ANSİAD) ÜYESİYİM.AYRICA MURATPAŞA MÜTEAHHİTLER DERNEĞİNİN KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN ÜYESİ,20015 YILINDAN BU YANA DA BAŞKANLIĞINI YAPMAKTAYIM.SARAÇ EMLAK İNŞAAT LTD.ŞTİ.’NİN YÖNETİM KURUL BAŞKANI OLARAK İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYETİMİ SÜRDÜRMEKTE OLUP VİTRA-YURTBAY BAYİLİĞİ OLARAKTA HİZMET VERMEKTEYİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET YILDIZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ABAY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ BULUT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ YILMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ATİLA DEMİREZ

  17 NİSAN 1971’DE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR’DA DOĞDUM. İLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRENİMİMİ ANKARA’DA TAMAMLADIKTAN SONRA ERKEN YAŞTA İŞ HAYATIMA ATILDIM.1997 YILINDA KURULAN DEMOKRAT PARTİ MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULUNUN İL KURUCULARINDANIM. İŞ HAYATIMIN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI SİYASET İÇİN YETERLİ ZAMAN BULAMADIM. AK PARTİ KURULUŞ YILINDA BİZZAT ÇALIŞARAK KATKIDA BULUDUM. 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM. TİCARETLE UĞRAŞIYORUM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYHAN ATEŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BERKANT YAVUZ

  1982 YILINDA ANTALYA’ DA DOĞDUM. İLKOKULU MUSTAFA ADIYAMAN İLKOKULU’ NDA BİTİRDİKTEN SONRA ORTAÖĞRENİMİMİ METİN NURAN ÇAKALLIKLI ANADOLU LİSESİ’ NDE TAMAMLADIM. ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ’ NDEN 2007 YILINDA MEZUN OLDUKTAN SONRA AVUKATLIK STAJIMI 2008 YILINDA TAMAMLAYARAK AVUKATLIK RUHSATIMI ALDIM. ŞU AN HALEN SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. 2011-2018 YILLARI ARASINDA AK PARTİ KONYAALTI İLÇE TEŞKİLATINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, İLÇE SEKRETERLİĞİ, SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI, AR-GE BAŞKANLIĞI, İLÇE HUKUKÇUSU GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRDİM. AK PARTİ ANTALYA 6. OLAĞAN İL KONGRESİ İLE BİRLİKTE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BETÜL DEMİROK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BİLAL AKYOL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BİLAL ARTAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DURMUŞ ZİYA BİLGİN

  1971 antalya doğumluyum.1991 / 1992 Dönem Antalya İmam Hatip Lisesi mezunuyum. Açık Öğretim Ön Lisans öğrencisiyim. 2002 Ak parti Varsak Belde Kurucu üyesi olarak aktif siyasete başladım. Kepez İlçe Yönetim Kurulu üyesi olarak devam etmekteyim. Esnafım. Kendime ait marketim var.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EBUBEKİR AVŞAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EDA YALDIZ ÇETİNKAYA

  10.11.1985 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDU.İLKÖĞRENİMİNİ ANTALYA GAZİ MUSTAFA KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU’NDA;ORTA ÖĞRENİMİNİ ANTALYA FARUK TUGAYOĞLU ORTAOKULU’NDA TAMAMLADI. KARATAY SÜPER LİSTESİNDE İNGİLİZCE AĞIRLIKLI HAZIRLIK, BİRİNCİ VE İKİNCİ SINIFIN İLK DÖNEMİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA MURATPAŞA LİSESİNE GEÇİŞ YAPARAK BU OKULDAN MEZUN OLDU.2007 YILINDA KONYA HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU . BİR YILLIK AVUKATLIK STAJINI TAMAMLADIKTAN SONRA RUSYA KURSK DEVLET ÜNİVERSİTESİ’NDE ALTI AY RUSÇA DİL EĞİTİMİ GÖRDÜ. 2009 YILINDA ANTALYA’YA DÖNEREK AVUKATLIK YAPMAYA BAŞLADI. HALEN AVUKATLIK YAPMAKTADIR.EVLİ OLUP 2 ÇOCUĞU BULUNMAKTADIR.2012 YILINDA AK PATİ ANTALYA İL KADIN KOLLARINDA SİYASETE BAŞLADI KADIN KOLLARI BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ ÜSTLENDİ.2015 YILINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNE BAŞLADI.HALEN İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİN MADENCİ

  01.01.1969 YILINDA ÜZÜMLÜ’DE DOĞDUM.1981 YILINDA ORTAÖĞRETİM’DEN MEZUN OLDUM.ASKERLİĞİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA İŞ HAYATIMA GIDA TOPTANCILIĞI İLE BAŞLADIM.2004 YILINDA AK PARTİ FİNİKE TEŞKİLATI KURULUŞUNDA GÖREV ALDIM.YÖNETİM KURULUĞU ÜYELİĞİ YAPTIM.2016-2017 YILINDA AK PARTİ FİNİKE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI YAPTIM.2017 YILINDA YAPILAN SİYASET AKADEMİSİ PROGRAMINDAN BAŞARI SERTİFİKASI ALDIM. FİNİKE’DE FAALİYET GÖSTEREN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA ÜYELİKLER VE YÖNETİCİLİKLER YAPTIM. EVLİYİM.TİCARET İLE UĞRAŞIYORUM. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.KONYAALTI İLÇE KOORDİNATÖRÜYÜM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FAHRETTİN KAYAN

  30.01.1987 YILINDA ANTALYA İLİNDE DOĞDU. İLK VE ORTA OKULU ANTALYA’DA BİTİRDİKTEN SONRA LİSEYİ KARATAY YABANCI DİL AĞIRLIKLI LİSESİNDE 2005 YILINDA TAMAMLADI. 2004 – 2005 YILLARI ARASINDA KARATAY LİSESİ OKUL ÖĞRENCİ BAŞKANLIĞI YAPTI. 2005 – 2009 YILLARI ARASI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİNDE İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDE OKUDU. 2010 – 2012 YILLARI ARASINDA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE İŞLETME YÜKSEK LİSANSINI TAMAMLADI. YÜKSEK LİSANSI BİTİRDİKTEN SONRA ULUSLARARASI BİR LOJİSTİK FİRMASINDA İŞE BAŞLAMIŞ, ŞU AN HALEN LOJİSTİK FİRMASINDA YÖNETİM KADROSUNDA GÖREV ALMAKTADIR. 2014 YILINDA AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİNE BAŞLAMIŞ VE EĞİTİMİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR. 2011 – 2015 YILLARI ARASINDA AK PARTİ ANTALYA İL GENÇLİK KOLLARINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI, SOSYAL İŞLER BAŞKANLIĞI, SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI VE SİYASİ HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNİ ALDI. 2014 YILINDA KURULAN ÇAĞDAŞ ANTALYAM DERNEĞİNİN KURUCU BAŞKANLIĞINI YAPMAKTADIR. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6. OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLMİŞTİR. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH KABADAYI

  24.05.1979 YILINDA ANTALYA SERİK İLÇESİNDE DOĞDUM. LİSEYİ SERİK İMAM HATİP LİSESİNDE BİTİRDİM. TURİZM İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. ALMANYA’DA MASTER YAPTIM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE, ALMANYA, RUSÇA BİLİYORUM. BELEK BÖLGESİNDE 5 YILDIZLI HOTELDE 8 YIL GENEL MÜDÜRLÜK YAPTIM. TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN HOLDİNGİNDE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISIYIM.2013-2017 YILLARINDA SERİK İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV ALDIM.İL DELEGESİ OLARAK GÖREV ALDIM.10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİ’NDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. ALANYA İLÇE KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA OCAK

  26.10.1980 TARİHİNDE ANTALYA’DA DOĞDU. M. KEMAL DEDEMAN İLKOKULUNU BİTİRDİKTEN SONRA ORTAOKUL VE LİSE EĞİTİMİNİ ANTALYA İMAM HATİP LİSESİ’NDE TAMAMLADI. 2001 YILINDA ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ GAZİ EĞİTİM FAKÜLTESİNDEN, KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ VE SINIF ÖĞRETMENLİĞİ DİPLOMASI ALARAK MEZUN OLDU. ANTALYA’DA, ÖZEL OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMU VE ÇOCUK KULÜBÜ KURMUŞ, HALEN BU KURUMUN KURUCU VE SORUMLU MÜDÜRLÜĞÜNÜ YÜRÜTMEKTEDİR. AK PARTİ İL KADIN KOLLARINDA SİYASETE BAŞLAMIŞ VE AK PARTİ ANA KADEME ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNE ÜÇ DÖNEMDİR DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE İKİ ÇOCUK ANNESİDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FAZİLET DEMİR

  03.07.1992 TARİHİNDE ANTALYA’DA DOĞDU. İLKOKUL VE LİSE EĞİTİMİNİ SIRASIYLA YEŞİLBAYIR İLKÖĞRETİM OKULU VE ANTALYA GAZİ ANADOLU LİSESİNDE TAMAMLADI. FATİH ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU. HALİ HAZIRDA SERBEST AVUKATLIĞA DEVAM ETMEKTEDİR. 2016 YILINDA ANTALYA İL GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV ALDI. BİR SÜRE ANTALYA İL GENÇLİK KOLLARI İNSAN HAKLARI BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTIKTAN SONRA 10 MART 2018 DE YAPILAN KONGRE İLE ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV ALDI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FETULLAH AKÇEKOCA

  01.01.1982 MARDİN İLİNDE DOĞDU.AİLESİ 1985 TE İŞ FAALİYETLERİ GELİŞTİRME AMACI İLE AİLE ADANAYA YERLEŞTİ İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ADANA'NİN SEYHAN İLÇESİNDE OKUDU.ÇİFTÇİLİK İLE SEBZE HALİNDE ESNAFLIK YAPAN 11KARDEŞLİ GENİŞ BİR AİLENİN FERDİ.2004 YILINDA MERKEZ OLARAK ADANA DA OLAN AKÇAKOCA TARİM URUNLERİ ŞİRKETİNİN BÜNYESİNDE ANTALYA SEBZE HALİNDE ŞUBE AÇMA NETİCESİNDE ANTALYA’YA YERLEŞTİ. 2009 YILINDA İTİBAREN GÖNÜLLÜ OLARAK AK PARTİDE BUYUK BİR İÇTENLİK VE ÖZVERİ İLE GÖREV YAPTI.PARTİ BUNYESİNDE ÇALIŞMALARİNDAN ÖTÜRU 2014 YILINDA AKPARTİ KEPEZ İLÇE YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. 2017 ANTALYADA GERCEKLESEN KONGEREDE ANTALYA KEPEZ ASİL ÜYELİĞİ VE YÜRÜTME KURULU EKONOMİ IŞLER BAŞKANLIĞINDA GOREV YAPTİ. 10 MART 2018 DE İL YÖNETİM KURUL UYELİĞİNE VE YÜRÜTME KURULU UYELİĞİNE AR-GE BAŞKANI OLARAK İL BAŞKAN YARDIMICILIGINA SEÇİLDİ.ANTALYA MÜSİAD ÇATİSI ALTİNDA UYE OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. ADANA-ANTALYA-ANAMUR SEBZE MEYVE HALİNDE AKÇAKOCA TARİM ÜRUNLERİ ŞİRKETİNİN KURUCULARİNDAN OLAN BAŞARİLİ İŞ ADAMİ KİMLİGİYLE BİLİNMEKTE.ANTALYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİNE BAGLİ ULAŞIM ESNAFLIĞI FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.KÜRTÇE-ARAPÇA-ZAZACA DİLLERİNİ BİLMEKTE EVLİ VE ÜÇ COCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖKHAN ÖZCAN

  05.02.1996 YILINDA BURSA İLİNDE DOĞDUM.İLKOKULUMU GİRESUN DA TAMAMLADIKTAN SONRA BURSA YA AİLEMİN YANINA DÖNÜŞ YAPTIM VE ORTAOKULUMU BURSA MEHMET NEZİR GENCER ORTAOKULUNDA BİTİRDİM. LİSE ÖĞRENİMİMİ 2014 YILINDA GİRESUN TİREBOLU ANADOLU LİSESİNDE TAMAMLADIM 2014-2018 YILLARI ARASINDA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.AYNI ZAMANDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÖN LİSANS HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜNÜN SON DÖNEMİNE DEVAM ETMEKTEYİM. ÜNİVERSİTE HAYATIM BOYUNCA SOSYOLOGLAR DERNEĞİNİN ANTALYA TEMSİLCİLİĞİ, ,KADEM AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU BAŞKAN YARDIMCILIĞI,KADEM GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN YARDIMCILIĞI EXPO2016 ANTALYA GÖNÜLLÜSÜ ,ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE GÖNÜLLÜ FAALİYETLERDE BULUNDUM VE SOSYAL PROJELER İNŞAA ETTİM.CUMHURBAŞKANIMIZIN EŞLERİ EMİNE ERDOĞAN HANIMEFENDİNİN BAŞLATMIŞ OLDUKLARI GÖNÜL ELÇİLERİ PROJESİNİN İLK GENÇLİK OLUŞUMUNU ANTALYA DA KURMUŞ BULUNUP 1 SENE GENÇ GÖNÜL ELÇİLERİ PROJESİ KOORDİNATÖRÜ OLARAK DEVAM ETTİKTEN SONRA 2018 ŞUBAT AYINDA GENÇ GÖNÜL ELÇİLERİ DERNEĞİNİN KURUCU BAŞKANLIĞINI YAPTIM VE HALEN DEVAM ETMEKTEYİM.GENÇ GÖNÜL ELÇİLERİ OLARAK ANTALYA DA 400 YETİM AİLEYE UMUT IŞIĞI OLMAKLA BİRLİKTE TÜM TÜRKİYE DE BU OLUŞUMU FAALİYETE GEÇİRİP GENÇLİĞİ BU KONUDA SEFERBER ETMEK İÇİN DERNEK VE SOSYAL PROJELERİMİZİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEYİM. AYNI ZAMANDA ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİNİ MANEVİ OLARAK DİRİ TUTMAK İÇİN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GENÇ GÖNÜL ELÇİLERİ TOPLULUĞUNU KURMUŞ BULUNMAKTAYIM.DAHA ÖNCE GÖNÜLLÜ OLARAK SİYASİ ÇALIŞMALARDA BULUNMUŞ OLUP, LİDERİMİZİN VE AK PARTİNİN GENÇLİĞE VERDİĞİ GÜVENLE 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA ANAKADEME İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM VE HAK DAVA YOLUNDA ÇALIŞMALARA DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZİN ÖNDERLİĞİNDE DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HACER OKUDAN

  1981 YILINDA BREMEN / ALMANYA’DA DOĞDU. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİNE ANTALYA’DA DEVAM ETTİ.1999 YILINDA ANTALYA İMAM HATİP LİSESİNİ BİTİRDİ. YÜKSEK ÖĞRETİM İÇİN AVUSTURYA’YA GİTTİ.2007 YILINDA VİYANA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU VE TÜRKİYE’YE GERİ DÖNDÜ. ANTALYA’DA EŞİ İLE KURMUŞ OLDUĞU ENHAR MİMARLIK MÜHENDİSLİK PROJE OFİSİNDE MİMARLIK HİZMETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. ÜNİVERSİTE YILLARINDA ÇEŞİTLİ ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI VE DERNEKLERİNDE SOSYAL PROJELERDE GÖREV ALDI. KUTUP YILDIZI GENÇLİK DERNEĞİ KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYESİDİR.İYİ DERECEDE İNGİLİZCE VE ALMANCA, ORTA DERECEDE ARAPÇA BİLMEKTEDİR. EVLİ VE BİR ÇOCUK ANNESİDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM YAVUZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL KÖKÇE

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KASIM BİROL YILGIN

  16.07.1960 YILINDA ALANYA’DA DOĞDU. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRETİMİNİ ANTALYA’DA TAMAMLADI. 1982 YILINDA STFA İLE LİBYA’DA VE İRAN’DA YAPILAN LİMAN ŞANTİYELERİNDE 1987 YILINDA 1990 YILLARI ARASINDA İSTANBUL FSM KÖPRÜSÜ ŞANTİYESİNDE MERKEZ MAKİNA MÜD.LÜĞÜNDE TEKNİKER OLARAK ÇALIŞTI. DAHA SONRA TİCARET YAPARAK EMEKLİ OLDU. ANTALYA’DA 2004 2014 YILLARI ARASINDA AKPARTİ MURATPAŞA MECLİS ÜYELİĞİ, YERYÜZÜ VAKFI KURUCU ÜYELİĞİ, İMH YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, İHH YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE YETİM KOLU BAŞKANLIĞI YAPIYOR. 2018 YILINDA YAPILAN GENELKURULDA DA İBRAHİM ETHEM TAŞ’IN BAŞKANILIĞINDAKİ AKPARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. HALEN AKPARTİ İL BŞK YRD. SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAHMUT BOZTEPE

  05.01.1978 YILINDA ANTALYA İLİNİN MANAVGAT İLÇESİNDE DOĞDU. İLKOKULU ANTALYA KOLEJİNDE, ORTAOKULU DA ATATÜRK ORTAOKULUNDA BİTİRDİKTEN SONRA LİSEYİ ANTALYA LİSESİNDE 1995 YILINDA TAMAMLADI. ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNİ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE 2003 YILINDA BİTİRDİ. ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA AİLE ŞİRKETİ BÜNYESİNDE MÜTEAHHİTLİK YAPMAYA BAŞLADI. GENÇ MÜSİAD KURUCULUĞUNU YAPTI.10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLMİŞTİR. EVLİ 1 KIZ 1 ERKEK ÇOCUK BABASIDIR. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ÇETİNKAYA

  1976 YILINDA ORDU İLİ MESUDİYE İLÇESİNDE DÜNYAYA GELDİ. İLKOKULU BUCAK ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ BUCAK İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLAMIŞTIR. 1994-1998 YILLARINDA MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE LİSANS EĞİTİMİNİ, 2014-2018 YILLARINDA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE ÖZEL HUKUK ALANINDA YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİNİ TAMAMLAMIŞTIR.2005 YILINA KADAR İSTANBULDA SERBEST AVUKATLIK YAPMIŞTIR.2005 YILINDAN İTİBAREN ANTALYA İLİNE TAŞINARAK AVUKATLIĞA ANTALYADA DEVAM ETMİŞTİR.2006 YILI KONGRESİ İLE ANTALYA İL TEŞKİLATINDA SEÇİM İŞLERİNDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK AKTİF GÖREVE BAŞLAMIŞTIR. 2006 DAN 2015 YILINA KADAR SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMIŞTIR. 2015 YILI OCAK KONGRESİ İLE SİYASİ VE HUKUKİ İŞLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK DEVAM ETMİŞTİR. 10 MART 2018 TARİHLİ KONGREDEN SONRA YİNE AYNI GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR. İNGİLİZCE VE ARAPÇA BİLMEKTEDİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KOCABAŞ

  13.03.1978 YILINDA ISPARTA’DA DOĞDU. MEMLEKETİ ISPARTA. BABASININ MEMUR OLMASI SEBEBİ İLE; İLKOKULU BOLU’NUN MUDURNU İLÇESİNDE, ORTAOKULU ISPARTA’DA, LİSEYİ İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE LİSESİNDE 1995 YILINDA BİTİRDİ. 1996-2001 YILLARI ARASINDA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDE OKUDU. 2001 YILINDA MİMAR OLARAK MEZUN OLDU. SONRASINDA 281. DÖNEM YEDEK SUBAY ÖĞRENCİ OLARAK EĞİRDİR DAĞ VE KOMANDO OKULUNDA EĞİTİMİNİ TAMAMLAYIP JANDARMA KOMANDO ASTEĞMEN OLARAK MEZUN OLDU VE MARDİN JANDARMA KOMANDO TABURUNDA TİM KOMUTANI OLARAK BAŞLADIĞI ASKERLİK GÖREVİNİ, ÜSTÜN HİZMET BELGESİ ALARAK TAMAMLADI. ASKERLİĞİNİ BİTİRDİKTEN SONRA ÖZEL SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARINDA MİMAR OLARAK ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE ÇALIŞTI. YAKLAŞIK 8 YILDIR KENDİSİNE AİT OLAN MİMARLIK FİRMASI İLE, PROJE VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ VERMEKTEDİR. 2015 YILI OCAK AYINDA GERÇEKLEŞEN 5. OLAĞAN KONGREDE İL YÖNETİMİNE GİRDİ. SIRASI İLE; ÇEVRE ŞEHİR, KÜLTÜR VE TURİZM’DEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI, YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNİ YAPTI. 10 MART 2018’DE GERÇEKLEŞEN 6. OLAĞAN İL KONGRESİNDE TEKRAR İL YÖNETİMİNE GİRDİ. HALEN YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET UYSAL

  03.01.1971 YILINDA SERİK HASDÜMEN KÖYÜNDE DOĞDU.İLKOKULU HASDÜMEN KÖYÜNDE BİTİRDİ.1988 YILINDA ANTALYA İMAM HATİP LİSESİ’Nİ BİTİRDİ.AYNI YIL GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜNÜ KAZANDI.1992 YILINDA MEZUN OLDU.1995 YILINDA AİLE ŞİRKETİ OLAN FAKIOĞULLARI GİYİM İNŞ.MİM.MÜH.LTD.ŞTİ. KURDU.HALEN ORTAĞI VE YÖNETİCİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTA.ATSO 9.GRUP(TEKSTİL) GRUP BAŞKANIDIR.EVLİ VE 2 KIZ ÇOCUK BABASIDIR.MİLLİ GENÇLİK VAKFI,REFAH PARTİSİ,FAZİLET VE SAADET PARTİSİNİN ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV YAPTI. 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.HALEN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MESUT TOPCU

  17.11.1963 YILINDA ANTALYA AKSEKİ İLÇESİ SİNANHOCA KÖYÜNDE DOĞDUM.EVLİ BİR ERKEK BİR KIZ ÇOCUĞUM VAR. AKSEKİ ŞAHİNLER LİSESİ MEZUNU AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ DEVAM EDİYOR. EMEKLİ.ÖRTÜ ALTI ÜRETİCİLİĞİ VE TAŞIMA SEKTÖRÜNDE İŞ YAPMAKTAYIM. MURATPAŞA BELDE YÖNETİMİ MURATPAŞA KURUCU İLÇE BAŞKANI İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ YAPTIM.2012 YILINDAN BERİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK AR-GE, HALKLA İLİŞKİLER , SKM PROGRAM SORUMLUSU OLARAK ÇEŞİTLİ KADEMELERDE GÖREV YAPTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUAMMER AK

  12.06.1975 YILINDA ANTALYA ELMALI İLÇESİNDE DOĞDUM.İLK,ORTA ELMALI’DA LİSEYİ GÜNDOĞMUŞ LİSESİNDE BİTİRDİM. 2002 YILINDA ELMALI İLÇE İL DELEGESİ OLDUM.2013-2014 YILLARIN AK PARTİ MURATPAŞA İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM. 2015 YILINDA AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6. OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK TEKRAR SEÇİLDİM. KORKUTELİ İLÇE KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPIYORUM. OTOMOTİV İŞİ İLE UĞRAŞIYORUM.23 YILDIR TİCARETLE UĞRAŞIYORUM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.ŞU ANDAKİ GÖREVLERİMİ ALTTA BELİRTTİM. 1-TGF YÜRÜTME KURULU ÜYESİ 2-ASAT SPOR KÜLÜBÜ YÖNETİM KURULU ÜYESİ 3-ELMALI EMNİYET DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ 4-ATSO OTOMOTİVCİLER GRUBU KOMİTE BAŞKANLIĞI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUKADDER YILMAZ

  03.03.1977 yılında Antalya ilinde doğdu. İlkokul ve Ortaokulu Bucak’ta bitirdikten sonra Liseyi Bucak Sağlık Meslek Lisesi’nde 1995 yılında tamamladı.2011 yılında Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden mezun oldu.1996-2011 yılları arasında An-Deva Sağlık Grubu’nda Hemşire ve Yönetici Hemşire olarak 15 yıl görev aldı. Halen özel bir hastanede Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. 10 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen 6.Olağan İl Kongresi’nde Ak Parti Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiştir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ATILGAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ÇİLİNGİROĞLU

  08.03.1972 RİZE MERKEZ ORTAPAZAR KÖYÜNDE DOĞDUM. İLKOKUL VE ORTAOKULU ORTAPAZAR KÖYÜNDE, LİSEYİ RİZE LİSESİNDE OKUDUM. YÜKSEK OKUL MEZUNUYUM. 1992 YILINDA EMNİYET TEŞKİLATİNDA POLİS MEMURU ADAYI OLARAK GÖREVE BAŞLADİM. ERZURUM İLİNDE GÖREV YAPTIKTAN SONRA 1997 YILINDA ANTALYA İLİNE TAYİN OLDUM. 2014 YILI SONUNDA KENDİ İSTEĞİM İLE MEMURİYETTEN EMEKLİ OLDUM. 2015 YILINDA ANTALYA İLİNDE KURMUŞ OLDUĞUMUZ, ÜLKEMİZDE VE ÜLKE DIŞINDA TİCARİ FAALİYET GÖSTEREN İKİ ŞİRKETİMİZİN YÖNETİCİLİĞİNİ YAPMAKTAYIM. 10/03/2018 ‘DE YAPILAN OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM. MÜSİAD ÜYESİYİM. EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SADIK POLAT

  10 TEMMUZ 1972 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDUM.İLK,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ ANTALYA’DA TAMAMLADIM.DAHA SONRA ÜNİVERSİTE HAYATIMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNİKERLİĞİNİ BİTİRDİM.ANADOLU ÜNİVERSİTE İŞLETME FAKÜLTESİ 3.SINIFTA BIRAKTIM.1992 YILINDA İŞ HAYATINA ATILDIM.İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK İŞİ YAPIYORUM.EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.SİYASETE REFAH PARTİSİ VE FAZİLET PARTİSİ İL YÖNETİMLERİNDE GÖREV ALDIM.2002 AK PARTİ KURULUŞUNDA MERKEZ İLÇE SEKRETER OLARAK KURULUŞ AŞAMASINDA BULUNDUM.MERKEZ İLÇE FESH OLDUKTAN SONRA KONYAALTI İLÇE KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖREV ALDIM.2010 YILINDA SİYASETE KENDİ İSTEĞİMLE BİR MÜDDET ARA VERDİM. 10 MART 2018 YILINDA GERÇEKLEŞEN KONGRE İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNE SEÇİLDİK.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEDA ABCA

  05.08.1980 YILINDA ANTALYA İLİNDE DOĞDU. İLKOKUL, ORTAOKUL, VE LİSEYİ ANTALYA’DA TAMAMLADI. 2000 YILINDA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İİBF FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDE LİSANS EĞİTİMİNİ TAMAMLADI. 2004 YILINDAN İTİBAREN ANTALYA’DA ASMALI KONAK HUZUREVİ VE BAKIM MERKEZİNİ İŞLETMEKTEDİR. EVLİ VE İKİ ÇOCUK ANNESİDİR. 2015 YILINDA 5. OLAĞAN KONGRE İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLMİŞ OLMUŞ, SOSYAL İŞLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI, YAŞLI KOORDİNASYON MERKEZİ BAŞKANLIĞI YAPMIŞTIR. 10 MART 2018 YILINDA GERÇEKLEŞEN KONGRE İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEMA AKTAŞ

  16.06.1995 ANTALYA’DA DOĞDU. İLK VE ORTAÖĞRETİMİ 2013 YILINDA ANTALYA’DA TAMAMLADI. 2015 YILINDA İSTANBUL’DA RADYOLOJİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLUP 2016 YILINDA ANDOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜNÜ OKUMAYA BAŞLADI. 2015 EYLÜL AYINDA TÜRGEV ANTALYA YURDUNDA YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLAYIP HALEN GÖREVİ DEVAM ETMEKTE. 26 KASIM 2017’DE GERÇEKLEŞEN 4. AK PARTİ KEPEZ İLÇE KONGRESİNDE KEPEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİ. TANITIM VE MEDYA BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ ALDI. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6. OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİ. 5 AYDIR EVLİDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞEYMA HAYYAR TÜRKER

  10.06.1992 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDUM İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ ANTALYA’DA TAMAMLADIKTAN SONRA 2010 YILINDA BAŞLADIĞIM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 2014 YILINDA MEZUN OLDUM. ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ’NDE ÖZEL HUKUK ALANINDA TEZLİ YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİME DEVAM ETMEKTEYİM. ŞU AN HALEN SERBEST OLARAK AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. MESLEĞİMİN YANINDA ANTALYA KADEM VAKFI’NDA HUKUK KOMİSYONU ÜYESİ, HUDER ANTALYA ŞUBESİNDE DE YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE KADIN VE ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİ TEVDİ EDİLDİ. VE HALEN BU GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TALET DOĞAN

  10.08.1974 YILINDA GÜMÜŞHANE İLİ KELKİT İLÇE NÜFUSUNA KAYITLI ERZİNCAN MERKEZ DOĞDU İLKOKULU ERZİNCAN İNÖNÜ İLKOKULU ORTAOKULU ANTALYA MERKEZ ORTAOKULDA LİSE ANTALYA END.MESLEK LİSESİNDE OKUDU HALEN AÇIK ÖĞRETİM ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTE KONAKLAMA İŞLETMECİĞİ BÖLÜMÜ OKUMAKTA 1985 YILINDAN İTİBAREN ANTALYA MERKEZDE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FALİYETTE BULUNAN DOĞANYAPI İNŞ SIH MLZ LTD ŞTİ ORTAĞI AYNI ZAMANDA HOTEL PANSİYON İŞLETMECİĞİ YAPMAKTA 2009 YILINDA M.H.P.DEN ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLIĞI 2014 YILINDA AK PARTİ DEN ANTALYA MURATPAŞA İLÇE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLIĞI 2015 YILINDA 5.OLAĞAN KONGREDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELİĞİ GÖREVİ ALARAK ELMALI İLÇESİ KOORDİNATÖR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMIŞTIR.10 MART 2018 TARİHİNDE 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK TEKRAR GÖREV ALMIŞTIR GÜNDOĞMUŞ İLÇE KOORDİNATÖRLÜĞÜ GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR.ANTALYA’DA FAALİYET GÖSTEREN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA ÜYELİKLER VE YÖNETİCİLİKLER YAPMAKTA OLUP EVLİ 3 ÇOCUK BABASIDIR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  VAROL ASTARCIOĞLU

  01.11.1969 YILINDA ANTALYA İLİNDE DOĞDU. İLKOKUL VE ORTA OKULU ANTALYA’DA BİTİRDİKTEN SONRA LİSEYİ ANTALYA LİSESİNDE 1987 YILINDA TAMAMLADI. LİSEYİ TAMAMLADIKTAN SONRA KUYUMCULUK MESLEĞİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.1991 YILBAŞI İTİBARIYLA ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA O YIL İÇERİSİNDE KUYUMCULUK ÜZERİNE İLK İŞ YERİNİ AÇTI. ŞU AN HALEN KUYUMCULUK MESLEĞİNİ İCRA ETMEKTEDİR. 2006-2018 YILLARI ARASINDA (3. 4. VE 5. DÖNEM) AK PARTİ İL YÖNETİMİNDE 3 DÖNEM İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ OLARAK GÖREV ALDI.10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLMİŞTİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  VELİ ÖZTÜRK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YADİKAR AKÇA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASİN ANZERLİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YILMAZ KATI

  1966 İSTANBUL’DA DOĞDU. İLKOKULU İSTANBUL, ORTAOKUL VE LİSE’Yİ ANTALYA’DA TAMAMLADI. 1988 YILINDA FIRAT ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ BÖLÜMÜ’NDEN MEZUN OLDU. İŞ HAYATINDA, 1990 YILINDA İNŞAAT MÜTEAHHİT’LİĞİ YAPTI. 1998 YILINDA ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞMAYA BAŞLAYAN KATI, HALEN AYNI ŞİRKETTE DEVAM ETMEKTEDİR. İNŞAAT MÜTEAHHİTLER DERNEĞİ VE VETERİNER HEKİMLER ODASINA ÜYEDİR. SİYASET HAYATI, 1991 YILINDA ÇEŞİTLİ SİYASİ PARTİLERDE GÖREVLER ALDI. 2007 YILINDAN İTİBAREN AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ. EVLİ BİR ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YÜKSEL YÜCE

  17.03.1966 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDUM. İLKOKUL, ORTAOKUL VE İMAM HATİP LİSESİNDE ANTALYA’DA TAMAMLADIM.2002 AK PARTİ KURULUŞUNDA BU YANA AR-GE BAŞKANLIĞI,SOSYAL İŞLER BAŞKANLIĞI,EKONOMİ BŞK,DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI,ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALDIM. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE TEKRAR SEÇİLDİM. KEMER İLÇE KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPIYORUM.EVLİYİM.3 KIZ BABASIYIM. TİCARET İLE UĞRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF MAYISLAR

  15.03.1964 YILINDA ANTALYA DÖŞEMEALTI ÇIPLAKLI KÖYÜNDE DOĞDUM. İLKOKULU ÇIPLAKLI İLKOKULUNDA ,ORTAOKULU YENİKÖY ORTA OKULUNDA, LİSEYİ ANTALYA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİDEN 1981 YILINDA MEZUN OLDUM.1990 YILINDA KENDİ MATBAA İŞLETMEMİ KURDUM ŞUAN HALEN MATBAA VE AMBALAJ SEKTÖRÜNDE 120 PERSOLİMLE AKDENİZ BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEYİM.2002 YILINDA AKPARTİ MERKEZ İLÇEDE SİYASETE BAŞLADIM.2008 YILINA KADAR MERKEZ İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPTIM.2009 YILINDA İL GENEL MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİM, AKABİNDE 2 AY SONRA DA DÖŞEMEALTI İLÇE BAŞKANI GÖREVİNE SEÇİLEREK HER 2 GÖREVİ ÜSTLENDİM. 3 DÖNEM İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTIM.2017 YILININ EKİM AYINDA İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ DEVRETTİM.2018 YILINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ SEÇİLDİM HALEN YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.PARTİMİZİN KURULUŞUNDAN BU ZAMANA KADAR ANTALYA İL BAŞKANI VE GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCILARI İLE ÇALIŞTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEKERİYA TONOĞLU

  15.02.1965 YILINDA SAMSUN-TERME İLÇESİNDE DOĞDUM. İLKOKUL VE LİSEYİ TERME’DE BİTİRDİM. 1987 YILINDA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ M.Y.O ELEKTRİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.1993 YILINDA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP)'SİNDE AKTİF SİYASETE BAŞLADIM.1994-1995 YILLARINDA İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI OCAK BAŞKANLIĞI YAPTIM.2000 YILINA KADAR İL YÖNETİMİNDE SİYASET YAPTIM.6 AY KADAR MHP ANTALYA MERKEZ İLÇE YÖNETİMDE SİYASET YAPTIKTAN SONRA SİYASETİ BIRAKTIM.SONRA AK PARTİ KURULUŞUNDA FAHRİ OLARAK DESTEKLEDİM.HAZİRAN 2003 YILINDA HAMZA TAŞ BAŞKANLIĞINDAKİ KONGREDE İL YÖNETİMİNE GİRDİM.SONRA HAZİRAN 2006,HAZİRAN 2009,HAZİRAN 2012,OCAK 2015 VE MART 2018 İL KONGRELERİNDE LİSTEDE YER ALDIM.2008 YILINDAN İTİBAREN İDARİ VE MALİ İŞLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREVİMİ SÜRDÜRÜYORUM.İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ YAPMAKTAYIM.EVLİ VE 1 ERKEK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZİHNİ KİLİT

  1968 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDUM.1991 YILINDA YILDIZ TEKNIK ÜNIVESITESI MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 1993 YILINDA AYNI ÜNİVERSİTEDE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİNE BAŞLADIM.1994 YILINDA ÜNİVERSİTE BÜNYESINDE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ VE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİNDE KATILIMIYLA KURULAN YAZ OKULLARINDA AKIŞKANLAR MEKANİĞİNİN BİLGISAYAR İLE ÇÖZÜMÜ DERSLERİNİ ALDIM. 1995 YILINDA YÜKSEK LİSANSINI BİRİNCİ OLARAK TAMAMLAYIP YÜKSEK MÜHENDİS ÜNVANINI ALDIM. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ VE SU YAPILARI DERSİNİ VERDIM. IMO ANTALYA ŞUBESI 9. VE 10. DÖNEM YÖNETIM KURULLARINDA GÖREV ALDIM. YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİNDE DOKTORA ÖĞRENCİSİYİM. 2004 YILINDA AK PARTİ YEREL SEÇİMİ KAZANMASINDAN SONRA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE TEKNİK DANIŞMANLIK YAPTIM.4. 5. VE 6. DÖNEM AK PARTİ İL KONGRELERİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK TANITIM MEDYA VE AR-GE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM. HALEN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK TURİZM KOMİSYONU BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM. ANTALYA SEÇİM VAADLERİMİZİ SAYIN DIŞİŞLERİBAKANIMIZ VE SAYIN MİLLETVEKİLLERİMİZİN DANIŞMANLARIYLA BİRLİKTE SEÇİM PROJELERİMİZİ TAKİP EDEN KURULUN ÜYELİĞİNİ DE YAPMAKTAYIM. AİLEMİZ İNŞAAT FİRMASINDA GENEL MÜDÜRLÜK VAZIFESINI YAPMAKTAYIM