• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MEHMET ÇETİNKAYA

  1976 YILINDA ORDU İLİ MESUDİYE İLÇESİNDE DÜNYAYA GELDİ. İLKOKULU BUCAK ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUNDA ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ BUCAK İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLAMIŞTIR. 1994-1998 YILLARINDA MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE LİSANS EĞİTİMİNİ, 2014-2018 YILLARINDA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE ÖZEL HUKUK ALANINDA YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİNİ TAMAMLAMIŞTIR.2005 YILINA KADAR İSTANBULDA SERBEST AVUKATLIK YAPMIŞTIR.2005 YILINDAN İTİBAREN ANTALYA İLİNE TAŞINARAK AVUKATLIĞA ANTALYADA DEVAM ETMİŞTİR.2006 YILI KONGRESİ İLE ANTALYA İL TEŞKİLATINDA SEÇİM İŞLERİNDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK AKTİF GÖREVE BAŞLAMIŞTIR. 2006 DAN 2015 YILINA KADAR SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMIŞTIR. 2015 YILI OCAK KONGRESİ İLE SİYASİ VE HUKUKİ İŞLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK DEVAM ETMİŞTİR. 10 MART 2018 TARİHLİ KONGREDEN SONRA YİNE AYNI GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR. İNGİLİZCE VE ARAPÇA BİLMEKTEDİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  AYHAN ATEŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  BİLAL AKYOL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MUSTAFA ATILGAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ABDULLAH ACAR

  02.06.1974 YILINDA KONYA İLİNDE DOĞDU. İLKOKULU ANTALYA’DA BİTİRDİKTEN SONRA MESLEK HAYATINA BAŞLADI. ANTALYA İLİNDE SERBEST MESLEK İŞİYLE UĞRAŞMAKTADIR. 26 KASIM 2017’DE GERÇEKLEŞEN 4. AK PARTİ KEPEZ İLÇE KONGRESİNDE YÜRÜTME KURULUNA SEÇİLMİŞ VE SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPMIŞTIR. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6. OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ ANTALYA İL YÜRÜTME KURULUNA SEÇİLMİŞTİR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ADNAN SARAÇ

  1963 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDUM.1985-1995 YILLARI ARASINDA ANTALYA TOPTANCI HALİNDE YAŞ SEBZE VE MEYVE TİCARETİ YAPTIM.1995 YILINDAN BERİ İNŞAAT VE EMLAK SEKTÖRÜ İÇİNDE TİCARET YAPMAKTAYIM.ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA 2005-2009 YILLARI ARASINDA MESLEK KOMİTESİ (EMKLAK GRUBU) BAŞKANLIĞI YAPMIŞ OLMAMIN YANI SIRA 2009 YILINDAN İTİBAREN MECLİS ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.2011-2014 YILLARI ARASINDA AK PARTİ MURATPAŞA İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPTIM.20015 YILI İTİBARİYLE BİR DÖNEM AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ELMALI KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖRE V YAPTIM.HALEN AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI, DIŞ İLİŞKİLER VE DEMRE KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.GEÇMİŞ YILLARDA ADALET PARTİSİ,DOĞRUYOL PARTİSİ VE DEMOKRAT PARTİ TEŞKİLATLARINDA ARALIKSIZ OLARAK ÇALIŞTIM VE GÖREV ALDIM.ANTALYANIN YÖRESEL SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ OLAN KIRCAMİLİLER DERNEĞİNİN KURUCUSU VE YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.ANTALYA SANAYİ VE İŞ ADAMLAR DERNEĞİ (ANSİAD) ÜYESİYİM.AYRICA MURATPAŞA MÜTEAHHİTLER DERNEĞİNİN KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN ÜYESİ,20015 YILINDAN BU YANA DA BAŞKANLIĞINI YAPMAKTAYIM.SARAÇ EMLAK İNŞAAT LTD.ŞTİ.’NİN YÖNETİM KURUL BAŞKANI OLARAK İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYETİMİ SÜRDÜRMEKTE OLUP VİTRA-YURTBAY BAYİLİĞİ OLARAKTA HİZMET VERMEKTEYİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MEHMET KOCABAŞ

  13.03.1978 YILINDA ISPARTA’DA DOĞDU. MEMLEKETİ ISPARTA. BABASININ MEMUR OLMASI SEBEBİ İLE; İLKOKULU BOLU’NUN MUDURNU İLÇESİNDE, ORTAOKULU ISPARTA’DA, LİSEYİ İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE LİSESİNDE 1995 YILINDA BİTİRDİ. 1996-2001 YILLARI ARASINDA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDE OKUDU. 2001 YILINDA MİMAR OLARAK MEZUN OLDU. SONRASINDA 281. DÖNEM YEDEK SUBAY ÖĞRENCİ OLARAK EĞİRDİR DAĞ VE KOMANDO OKULUNDA EĞİTİMİNİ TAMAMLAYIP JANDARMA KOMANDO ASTEĞMEN OLARAK MEZUN OLDU VE MARDİN JANDARMA KOMANDO TABURUNDA TİM KOMUTANI OLARAK BAŞLADIĞI ASKERLİK GÖREVİNİ, ÜSTÜN HİZMET BELGESİ ALARAK TAMAMLADI. ASKERLİĞİNİ BİTİRDİKTEN SONRA ÖZEL SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARINDA MİMAR OLARAK ÇEŞİTLİ GÖREVLERDE ÇALIŞTI. YAKLAŞIK 8 YILDIR KENDİSİNE AİT OLAN MİMARLIK FİRMASI İLE, PROJE VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ VERMEKTEDİR. 2015 YILI OCAK AYINDA GERÇEKLEŞEN 5. OLAĞAN KONGREDE İL YÖNETİMİNE GİRDİ. SIRASI İLE; ÇEVRE ŞEHİR, KÜLTÜR VE TURİZM’DEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI, YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNİ YAPTI. 10 MART 2018’DE GERÇEKLEŞEN 6. OLAĞAN İL KONGRESİNDE TEKRAR İL YÖNETİMİNE GİRDİ. HALEN YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  FATİH KABADAYI

  24.05.1979 YILINDA ANTALYA SERİK İLÇESİNDE DOĞDUM. LİSEYİ SERİK İMAM HATİP LİSESİNDE BİTİRDİM. TURİZM İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. ALMANYA’DA MASTER YAPTIM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE, ALMANYA, RUSÇA BİLİYORUM. BELEK BÖLGESİNDE 5 YILDIZLI HOTELDE 8 YIL GENEL MÜDÜRLÜK YAPTIM. TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN HOLDİNGİNDE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISIYIM.2013-2017 YILLARINDA SERİK İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV ALDIM.İL DELEGESİ OLARAK GÖREV ALDIM.10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİ’NDE AK PARTİ ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. ALANYA İLÇE KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPIYORUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  KASIM BİROL YILGIN

  16.07.1960 YILINDA ALANYA’DA DOĞDU. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRETİMİNİ ANTALYA’DA TAMAMLADI. 1982 YILINDA STFA İLE LİBYA’DA VE İRAN’DA YAPILAN LİMAN ŞANTİYELERİNDE 1987 YILINDA 1990 YILLARI ARASINDA İSTANBUL FSM KÖPRÜSÜ ŞANTİYESİNDE MERKEZ MAKİNA MÜD.LÜĞÜNDE TEKNİKER OLARAK ÇALIŞTI. DAHA SONRA TİCARET YAPARAK EMEKLİ OLDU. ANTALYA’DA 2004 2014 YILLARI ARASINDA AKPARTİ MURATPAŞA MECLİS ÜYELİĞİ, YERYÜZÜ VAKFI KURUCU ÜYELİĞİ, İMH YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, İHH YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE YETİM KOLU BAŞKANLIĞI YAPIYOR. 2018 YILINDA YAPILAN GENELKURULDA DA İBRAHİM ETHEM TAŞ’IN BAŞKANILIĞINDAKİ AKPARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. HALEN AKPARTİ İL BŞK YRD. SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ZEKERİYA TONOĞLU

  15.02.1965 YILINDA SAMSUN-TERME İLÇESİNDE DOĞDUM. İLKOKUL VE LİSEYİ TERME’DE BİTİRDİM. 1987 YILINDA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ M.Y.O ELEKTRİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.1993 YILINDA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP)'SİNDE AKTİF SİYASETE BAŞLADIM.1994-1995 YILLARINDA İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI OCAK BAŞKANLIĞI YAPTIM.2000 YILINA KADAR İL YÖNETİMİNDE SİYASET YAPTIM.6 AY KADAR MHP ANTALYA MERKEZ İLÇE YÖNETİMDE SİYASET YAPTIKTAN SONRA SİYASETİ BIRAKTIM.SONRA AK PARTİ KURULUŞUNDA FAHRİ OLARAK DESTEKLEDİM.HAZİRAN 2003 YILINDA HAMZA TAŞ BAŞKANLIĞINDAKİ KONGREDE İL YÖNETİMİNE GİRDİM.SONRA HAZİRAN 2006,HAZİRAN 2009,HAZİRAN 2012,OCAK 2015 VE MART 2018 İL KONGRELERİNDE LİSTEDE YER ALDIM.2008 YILINDAN İTİBAREN İDARİ VE MALİ İŞLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREVİMİ SÜRDÜRÜYORUM.İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ YAPMAKTAYIM.EVLİ VE 1 ERKEK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  FETULLAH AKÇEKOCA

  01.01.1982 MARDİN İLİNDE DOĞDU.AİLESİ 1985 TE İŞ FAALİYETLERİ GELİŞTİRME AMACI İLE AİLE ADANAYA YERLEŞTİ İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ADANA'NİN SEYHAN İLÇESİNDE OKUDU.ÇİFTÇİLİK İLE SEBZE HALİNDE ESNAFLIK YAPAN 11KARDEŞLİ GENİŞ BİR AİLENİN FERDİ.2004 YILINDA MERKEZ OLARAK ADANA DA OLAN AKÇAKOCA TARİM URUNLERİ ŞİRKETİNİN BÜNYESİNDE ANTALYA SEBZE HALİNDE ŞUBE AÇMA NETİCESİNDE ANTALYA’YA YERLEŞTİ. 2009 YILINDA İTİBAREN GÖNÜLLÜ OLARAK AK PARTİDE BUYUK BİR İÇTENLİK VE ÖZVERİ İLE GÖREV YAPTI.PARTİ BUNYESİNDE ÇALIŞMALARİNDAN ÖTÜRU 2014 YILINDA AKPARTİ KEPEZ İLÇE YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. 2017 ANTALYADA GERCEKLESEN KONGEREDE ANTALYA KEPEZ ASİL ÜYELİĞİ VE YÜRÜTME KURULU EKONOMİ IŞLER BAŞKANLIĞINDA GOREV YAPTİ. 10 MART 2018 DE İL YÖNETİM KURUL UYELİĞİNE VE YÜRÜTME KURULU UYELİĞİNE AR-GE BAŞKANI OLARAK İL BAŞKAN YARDIMICILIGINA SEÇİLDİ.ANTALYA MÜSİAD ÇATİSI ALTİNDA UYE OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. ADANA-ANTALYA-ANAMUR SEBZE MEYVE HALİNDE AKÇAKOCA TARİM ÜRUNLERİ ŞİRKETİNİN KURUCULARİNDAN OLAN BAŞARİLİ İŞ ADAMİ KİMLİGİYLE BİLİNMEKTE.ANTALYA BUYUKSEHİR BELEDİYESİNE BAGLİ ULAŞIM ESNAFLIĞI FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.KÜRTÇE-ARAPÇA-ZAZACA DİLLERİNİ BİLMEKTE EVLİ VE ÜÇ COCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  MAHMUT BOZTEPE

  05.01.1978 YILINDA ANTALYA İLİNİN MANAVGAT İLÇESİNDE DOĞDU. İLKOKULU ANTALYA KOLEJİNDE, ORTAOKULU DA ATATÜRK ORTAOKULUNDA BİTİRDİKTEN SONRA LİSEYİ ANTALYA LİSESİNDE 1995 YILINDA TAMAMLADI. ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNİ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE 2003 YILINDA BİTİRDİ. ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA AİLE ŞİRKETİ BÜNYESİNDE MÜTEAHHİTLİK YAPMAYA BAŞLADI. GENÇ MÜSİAD KURUCULUĞUNU YAPTI.10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLMİŞTİR. EVLİ 1 KIZ 1 ERKEK ÇOCUK BABASIDIR. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEDİR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  EBUBEKİR AVŞAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  YÜKSEL YÜCE

  17.03.1966 YILINDA ANTALYA’DA DOĞDUM. İLKOKUL, ORTAOKUL VE İMAM HATİP LİSESİNDE ANTALYA’DA TAMAMLADIM.2002 AK PARTİ KURULUŞUNDA BU YANA AR-GE BAŞKANLIĞI,SOSYAL İŞLER BAŞKANLIĞI,EKONOMİ BŞK,DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI,ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALDIM. 10 MART 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN 6.OLAĞAN İL KONGRESİNDE TEKRAR SEÇİLDİM. KEMER İLÇE KOORDİNATÖRLÜĞÜ YAPIYORUM.EVLİYİM.3 KIZ BABASIYIM. TİCARET İLE UĞRAŞIYORUM.