• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MEHMET ÇETİNKAYA

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  AYHAN ATEŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  BİLAL AKYOL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MUSTAFA ATILGAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ABDULLAH ACAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ADNAN SARAÇ

  1963 Antalya doğumluyum.1975 yılında ilköğretimden mezun oldum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.1988 yılından bu yana ADSA DEK.HARF.EMLAK.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ firması altında emlak danışmalığı ve inşaat müteahhitliği faaliyetini sürdürmekteyim.Antalya Ticaret ve Sanayi Odasında 4 yıl Komite başkanlığı görevinde bulundum son 4 yıldan beride meclis üyeliği yapmaktayım. Antalya Ticaret ve Sanayi Odasındaki görevlerim sırasında ve halen Antalya Büyük Şehir Belediyesi ve ilçe belediyelerde Bilirkişi görevi yapmaktayım. Ayrıca Antalya Akparti Muratpaşa ilçe teşkilatında Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MEHMET KOCABAŞ

  1978 Isparta’da doğdu. Lise eğitimini İstanbul Büyükçekmece’de tamamladı. 1995 yılında Yüksek Lisansı’nı Trakya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 2001 yılında Eğirdir Dağ ve Komando Okulundan, Komando Yedek Subay olarak mezun oldu. 12 yıl özel sektörde, çeşitli inşaat firmalarında mimar olarak çalıştı. Kocabaş Mimarlık firmasında halen faal olarak hizmet vermekte. Kocabaş evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HALİL OYA

  İLK VE ORTAOKULU VARSAKTA OKUYUP DAHA SONRA SANAYİDE OTO TAMİRHANESİNDE ÇALIŞTIM.ASKERDEN GELDİKTEN SONRA VARSAĞA OTO TAMİRHANESİNDE ÇALIŞTIM.ASKERDEN GELDİKTEN SONRA VARSAĞA OTO TAMİRHANESİ AÇAN İLK ESNAFIM.DAHA SONRA SANAYİYİ VARSAKTA GELİŞTİRDİM.2004 YILDINDA YAPILAN YEREL SEÇİMLERDE VARSAK BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM.GÖREV ESNASINDA 3 DÖNEM İMAR KOMİSYON BAŞKANLIĞI YAPTIM.2 DÖNEM DAİMİ ENCÜMENLİĞİ YAPTIM.2 YIL VARSAK YAYLASINDA KORUMA BAŞKANLIĞI YAPIP İÇME SUYUNU BAŞLATTIM.VE YAYLANIN SU SORUNUNU ÇÖZMÜŞ OLDUK.MECLİS ÜYELİĞİM ZAMANINDA KURMUŞ OLDUĞUMUZ KÜÇÜK ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİNİ İSE MÜLKİYETİ HAZİNEYE AİT OLAN ALTI AYAK MAHALLESİNDE 83 DÖNÜMLÜK YER ÜZERİNDE PLANLARINI KÜÇÜK ÖLÇEKLİ SANAYİ OLARAK TAMAMLAMIŞ OLUP BU PROJEMİZİ DEVAM ETTİRMEK VE DAĞINIK DURUMDA OLAN ESNAF ARKADAŞLARI BİRARAYA TOPLAMAK.VATANA VE MİLLETE HAYIRLI OLMAK İÇİN TEKRAR ADAY ADAYI OLDUM.16.12.2008

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  KASIM BİROL YILGIN

  1977 ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MUZUNUYUM. 1982-1987 ARASI STFA İNŞAAT ŞİRKETİNDE MERKEZ MAK. MÜD.LÜĞÜNDE RORMEN STATÜSÜNDE LİBYA İRAN İSTANBULDA 2. BOĞAZ KÖPRÜ SÜ GALATA KÖPRÜSÜ ADAPAZARI ÇATALCA ARASINDAKİ OTOBAN VE ÇEVRE YOLLARININ YAPIMINDA MERKEZ MAK. MÜD.LÜĞÜNDE FORMEN OLARAK GÖREV YAPTIM. 1987 DEN İTİBAREN DE ANTALYADA PAZARLAMACLIK YAPIYORUIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ZEKERİYA TONOĞLU

  1965 Samsun-Terme doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsun da tamamladı. Yükseköğrenimini Trakya Üniversitesi M.Y.D Elektrik bölümünde tamamladı. İnşaat müteahhitliği yapmaktadır. Aktif siyasete, 1992 yılında 2001 yılına kadar BBP Antalya teşkilatında başladı. Kısa bir süre MHP DE yöneticilik yaptı. AK Parti İl Başkan Yardımcılığı ve İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Başkanlığı görevinde bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  FETULLAH AKÇEKOCA

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  TUĞRUL PİRİMOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  EBUBEKİR AVŞAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  YÜKSEL YÜCE